30 Mart 2013 Cumartesi

Sıcacık bir bahar günü

Dünkü gri ve yağmurlu havanın ardından bu sabah pırıl pırıl güneşli bir hava vardı. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Ada ve Deniz'e Bağdat Cadde'sine gitmeyi teklif ettim ve hemen kabul ettiler. Çünkü oyuncak almak istiyorlardı ve Şaşkınbakkal'daki favori oyuncakçıları Nezih'e (ya da Deniz'in deyimi ile kitapçı'nın altı...) gittik.

Nezih'ten Ada bir Pony, Deniz'de Ben10 karakterlerinden Feedback'i aldı, bu Deniz'in onuncu Ben10 karakteri oldu, bakalım daha kaç tane alacağız. Aşağıdaki fotoğrafı Nezih çıkışında çektim.


Oyuncaklar alındıktan sonra portakal suyu içmek istediler bizimkiler ve Starbucks'a gidip portakal suyumuzu da içtik. Üçümüz çok mutluyduk, onlarla birlikte o anda olmak ve sadece onlara odaklanmak başka birşey düşünmemek bana da kendimi iyi hissettirdi. Onlarla birlikteyken kafamda başka birşey var ise kesinlikle anlıyorlar ve birlikteliğimizden mutlu olmuyorlar. Bundan sonra ikizlerle birlikteyken sadece fiziksel olarak değil düşünce ve duygu olarak da onlarla olacağım. Bu güzel havayı onlarla birlikte değerlendikmek çok keyifliydi.   

2 yorum:

  1. çok tatlılar mustafa:) çocuklar doğal koç bence, onlardan öğrenecek çok şeyimiz var, çooooook...

    YanıtlaSil
  2. kesinlikle katılıyorum, içimdeki çocuğu tekrar uyandırmama yardımcı oluyorlar :)

    YanıtlaSil